Mediat e huaja pasqyruan protestën, Berisha: “Rama-Xhafa ik” jehonë në mbarë botën

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë lajmet që kanë botuar mediat e huaja në lidhje me protestën e zhvilluar sot nga opozita në Tiranë.

Përmes një statusi në Facebook, deputeti demokrat shprehet se mediat e huaja i kanë bërë jehonë protestës së opozitës.

Kliko per me shume info

Postimi i plotë

“Rama – Xhafa ik” jehone ne mbare boten!

Mediat me te medha te botes jehone te jashtezakonshme ne kohe reale te protestes “Rama – Xhafa Ik” te opozites dhe lidhjeve te kesaj dyshje famezeze me krimin!Fitore e madhe per opoziten!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.