Aksident në Fier, makina del nga rruga e përfundon në kanal, lëndohet shoferi

0

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Varibob-Fier.

Sic bën me dije policia, një mjet tip ‘Land Rover’ ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Kliko per me shume info

Për pasoje është dëmtuar lehte 21-vjeçari me iniciale E.Z., banues në Gjirokastër, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier jashtë rrezikut për jetën.

Policia po heton rreth zbardhjes së shkaqeve të aksidentit./Lajmifundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.