Kështu duket sot e ‘shëmtuara’ Beti, do mahniteni nga bukuria e saj

0

Mbase as nuk do ta besoni se kjo është e ashtëquajtura “E shëmtuara Beti” Në atë kohë, sipas fabulës së serialit, Beti nuk ishte femra më e bukur që mund të kërkoje në qytet, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bukuroshen kolumbiane Ana María Orozco Aristizábal.
Aktorja 43-vjeçare pranoi me kënaqësi një set fotosh për revistën kolumbiane “SoHo”, madje edhe të dalë nudo në kopertinë.

Kliko per me shume info

Kështu, Ana María Orozco Aristizábal (4 korrik 1973), e njohur nga të gjithë për rolin e protagonistes në filmin “E shëmtuara Beti”, ka çuditur publikun pak muaj më parë duke u bërë pjesë e kopertinës së revistës “SoHo”.

Jo vetëm e shëmtuar, por tashmë Beti është një grua e bukur dhe nudo. Fituesja e çmimeve “Femra më me Personalitet e Vitit” në 2001-shin, në New York Latin ACE Awards dhe “Aktorja e Vitit” një vit më vonë në INTE Award për performancën në telenovelën “E shëmtuara Beti”, tani nuk ka asnjë lidhje me personazhin e viteve më parë.

Në moshën 43-vjeçare, Orozo nuk e ka pasur aspak problem të zhvishet dhe të tregojë format.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.