Frymëzimi i miliona njerëzve ndërroi jetë, modelen e njohur e mposht sëmundja e rëndë

0

Një modele braziliane, e cila frymëzoi njerëzit me mesazhet e saj në luftën kundër kancerit të stomakut ka ndërruar jetë.

Blogerja e njohur, Nara Almeida, kishte mbi 4.5 milionë ndjekës në “Instagram” dhe publikonte rregullisht statuse rreth trajtimit të saj. Lajmi për ndarjen e saj nga jeta është dhënë nga i dashuri i saj.

Kliko per me shume info

Ajo njihej për postimet e mesazheve frymëzuese edhe pse ishte diagnostikuar me kancer.

“Për fat të keq Nara vdiq natën e kaluar, pas luftës së gjatë kam dashur ta kem atë përgjithmonë, por ajo meritonte të pushonte”, shkroi i dashuri i modeles.

Almeida u diagnostikua me kancer të stomakut më 8 gusht 2017 dhe postoi foto dhe video nga çdo fazë e trajtimit të saj, por në fund fatkeqësisht e humbi luftën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.