A ishte protesta dështim?! Fotot me dron nga lart tregojnë pjesëmarrjen e ulët

0

Pavaresisht kauzes se forte dhe akuzave ekstreme te bera keto jave, opozita duket se nuk arriti te demonstroje revolte popullore ndaj qeverise.

Protesta e 26 majit, sic mund te duket edhe nga fotot e realizuara me dron nga lart, ne kohen kur fliste Basha, pra ne kulmin e saj, nuk arriti te grumbilloje pjesemarjen e duhur.

Kliko per me shume info

Nje numer i kufizuar njerezish duken nga pamjet me dron qe qendrojne ne distance nga njeri tjetri ndersa lideri i opozites mban fjalimin e tij.

Partite e opozites tek e tek por as te bashkuara, duket se ende nuk kane arritur te percojne tek qytetaret ndjenjen e revoltes ndaj qeverise se Edi Rames./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.