Fotinia dhe Danjeli të BB9 janë ndarë? Flet ish-banorja!

0

Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar në rrjete sociale lajmi që ish-banorët dhe fituesit e Big Brother Albania 9 Fotinia dhe Danjeli janë ndarë.
Shkak u bë një postim i bërë në një faqe në Instagram nga Danjeli. Gazeta Express kontaktoi me Fotininë, e cila u shpreh: “Nuk e di nga kush faqe e kanë marrë dhe sa faqe dini ju që kemi, jo nuk është. “LAFODA” është faqja jonë zyrtare.

Kliko per me shume info

Megjithatë pyetjes nëse janë akoma çift Fotinia e la pa koment, ndërkohë që Danjeli vijon të heshtë rreth lajmeve.Nuk dihet se çfarë po ndodh me çiftin që lidhën kurorë brenda në Big Brother dhe që pas daljes kishin planifikuar një dasmë të madhe me miq e të afërm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.