Eugent Bushpepa: “Mu mblodh një lëmsh në fyt, kisha frikë mos humbisja njërin nga ata”

0

“E dua të dashurën time, për thjeshtësinë, shpirtin dhe aparencën që ka”! Keshtu eshte pergjigjur Eugent Bushpepa per pyetjen ne Top Show pse e ka zgjedhur partnere vajzen qe ka ne krahe.

I ngacmuar nese ajo qe e shoqeroi ne Eurovizion u be xheloze per shqiptaren qe perfaqesonte Qipron, ai tha se madje te dyja ishin bere dhe shoqe.

Kliko per me shume info

Ndersa me nje deklarate qe te perlot, ka treguar se kenga me te cilen u ngjit ne skenen gjigande te Eurovizionit, Mall, e ka shkruar pasi ka qene larg familjes dhe kishte frike se mos humbiste njerin nga prinderit qe i ka ne moshe te thyer.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.