E rëndë! Adoleshenti shqiptar në Itali me motor përplaset me makinën, pas disa orësh familja mëson se…

0

Është perfshire ne nje aksident te rende një adoleshent shqiptar në Milano të Italisë, nga i cili nuk ka mundur te mbijetoje.

Kliko per me shume info

Viktima është një 17-vjeçar, i cili sipas asaj që shkruajne mediat italiane, ka humbur tragjikisht jetën në një aksident me motor.

ANSA shkruan se adoleshenti u përplas me një makinë ndërkohë që udhëtonte me motor.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22:30 të të martës, në rrugën Parini.

I riu u dërgua me urgjencën në spitalin San Raffaele, por plagët ishin shumë të rënda dhe adoleshenti nuk mundi të mbijetonte.

Sipas ANSA, 17-vjeçari nuk kishte patentë dhe udhëtonte me një skuter të vjedhur më 13 Maj.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.