Dikur bënte publikun për të qeshur, por sot parodisti i njohur nuk mund të flasë më

0

Dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agroni të cilët prej dekadash kanë bërë të qeshin të gjithë shqiptarët, mbrëmjen e së shtunës ishin në emisionin “Xing me Ermalin”.

Dy parodistët e tjerë, Muhameti dhe Mane nuk ishin në studio. Për Manen, Afrimi dhe Agroni treguan se ai fatkeqësisht nuk flet më për shkak të një operacioni në grykë. “Ishte viti 2004 dhe ndodheshim në Amerikë për turne.

Kliko per me shume info

Mane u vizitua në një klinikë private dhe u konstatua që kishte një masë në fyt dhe duhej të operohej patjetër. i hoqën komplet të gjithë kordat. Mane nuk flet më. Gëzon shëndet të plot dhe nuk mungon në shfaqjet tona. U trondit kur e mori vesh, ishte moment i vështirë. Kur doli nga doktori ishte shumë i shqetësuar. i kishin thënë që kishte tumor”, treguan Afrimi dhe Agroni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.