Bes Kallaku tallet keq me Skerdi Farian, publikon foton kur ishte “i virgjër”

0

Bes Kallaku nuk ndalet kur vjen puna te humori. Kësaj here shënjestër ka qenë kirurgu plastik Skerdi Faria, me të cilin Besi ndan gjithashtu edh enjë miqësi të mirë. Ai ka postuar në instastory një foto të Skerdit, duke u tallur me pamjen e tij.

Kliko per me shume info

“Kur ishte i virgjër, Skerdi Faria kur dilte ekskursion nga Liqeni”, shkruan Bes Kallaku.

Në fakt Skerdi duket shumë i ri në foton e postuar, dhe mesa duket ka rënë në “dorën e gabuar”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.