Atentat në Vlorë, qëllohet me dy plumba në lokal 33-vjecari

0

Një person 33 vjec u plagos në mes të Vlorës pasi e qëlluan dy herë me pistoletë. Sipas policise, shtetasi Roland Banaj, ka marrë dy plumba në trup, por është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ndodhi jashtë ambjenteve të një lokali në lagjen “Pavarësia”. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe as të dhënat rreth personit që qëlloi me armë.

Kliko per me shume info

Policia e Vlorës njoftoi se po punon për të zbardhur krimin. Sipas hetimeve te para mesohet se autori është larguar në këmbë mes lagjes dhe nuk është identifikuar ende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.