Alketa Vejsiu shfaqet në vaskë si asnjëherë më parë

0

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka mbajtur gjithmonë të njëjtën linjë, të qëndruarit serioze dhe brenda kornizave të saj.

 

Kliko per me shume info

Megjithatë kohët e fundit ajo ka filluar të ndryshojë pak stil dhe po shfaq gjithnjë e më shumë sensualitetin e saj femëror në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Vejsiu si asnjëherë më parë ka postuar një foto provokuese brenda një vaske, por jo nga ato të zakonshmet me vaskën me shkumë dhe pa rroba.

 

 

Ajo kishte veshur një fustan të zi të shkurtër dhe një palë çizme të shkurtra për të pozuar brenda vaskës bosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.