Alban Dudushi flet për divorcin me ish-bashkëshorten: “U mërzitëm me njëri-tjetrin”

0

Moderatori Alban Dudushi, ishte i ftuar ditën e sotme përballë gazetarëve të vegjël në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Vogëlushët treguan interes për arsyet se përse Albani, vendosi të ndahej nga bashkëshortja e tij e parë me të cilën ka edhe një vajzë.

 

Kliko per me shume info

I gjendur përballë kësaj situate, Albani u mundua t’ia shpjegonte fëmijëve se çfarë ndodh mes dashurisë së të rriturve.

“Unë me gruan time duheshim shumë por ndodh që kur je i rrritur ashtu edhe si të vegjëlit, edhe të rriturit merziten me njëri- tjetrin, nuk është fundi i botës. Por e rëndësishme është ti mbajnë gjërat e bukura dhe ta ruajnë at pjesë të bukur që kanl pasur me njëri- tjetrin. Ne kemi kaluar gjëra të bukura bashkë, kemi një vajzë shumë të bukur bashkë” – tregoi moderatori.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.