Aktori i famshëm turk dhe aktorja me origjinë shqiptare dënohen me 4 vjet burg

0

Është një nga aktorët më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Çagatay Ulusoy, i cili për publikun shqiptar është i njohur në rolin e protagonistit në filmin “Delibal” dhe në serialin “I infiltruari”. Por një lajm aspak i mirë u bë i ditur në lidhje me të.

Kliko per me shume info

Ky aktor dhe aktorja turke me prejardhje shqiptare, Gizem Karaca janë dënuar me 4 vjet e 2 muaj burg me akuzën “trafik të drogës”.

Bashkë me ta, për të njëjtën krim u dënua edhe këngëtari Cenk Eren me 6 vjet e 3 muaj, shkruajnë mediat turke.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.