Shpërthen në emision “Zogu i Tiranës”: Nuk e rruaj fare për fjalët e botës

Kliko per me shume info

Që kur ai u bë pjesë e ekranit fillimisht në emisionin “Aldo Morning Show”, Hermes Nikajn të gjithë e njohën me pseudonimin ‘Zogu i Tiranës”.

Por, realisht kjo nofkë nuk lidhet aspak me origjinën e tij, pasi Hermesi nuk është nga Tirana. Hermes komentohet shumë në rrjetet sociale për operacionet plasitike dhe orientimin seksual. Në emisionin “Një kat më lart”, ku Hermes ishte i ftuar së fundmi u pyet se a është lodhur nga gjykimet.

Kliko per me shume info

E në fakt përgjigja e tij nuk është se nuk pritej: “Më vjen për të qeshur. As nuk e rruaj fare me thënë të drejtën. Nuk dua t’ja di sepse jam shumë ok.”- është përgjigjur ai.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here