Pas lajmit të ndarjes me Shakirën, Pique mbyll gojët e liga

Kliko per me shume info

Prej disa kohësh çifti i famshëm Shakira dhe Pique po perfliten se janë ndarë, pasi Gerard thuhet se ka tradhëtuar këngëtaren.

Megjithatë asnjëri prej të dyve nuk ka deklaruar asgjë lidhur me këto thashetheme.

Kliko per me shume info

Por duket se ka ardhur moment që ata të tregojinë diçka dhe futbollisti i njohur sapo u tregoi të gjithëvë se nuk ka asgjë të vërtetë mbi këtë lajm.

Ai ka postuar një video në Instagram ku duket i biri,Sasha teksa kërcen në provat e koncertit të së ëmës dhe më larg është Shakira në prova.

“Në prova! Shakira dhe Sasha” – shkruan Pique mbi videon e postuar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here