Këngëtarja shqiptare “çmend” tifozët e Botërorit

Kliko per me shume info

Nuk është sekret që këngëtarja shqiptare Era Istrefi është krahasuar gjithmonë me yllin botëror Rihanna, që nga publikimi i këngës “Bon Bon”.

Një ditë më parë, u publikua kënga himnn e Kampionatit Botëror të Futbollit “Live it up”, një bashkëpunim mes Nicky Jam, Will Smith dhe këngëtares Era Istrefi.

Kliko per me shume info

Mirëpo zëri i shqiptares ka mahnitur fansat e botërorit, të cilët shprehen të surprizuar nga ngjashmëria mes dy këngëtareve. Shumë prej tyre, theksojnë se pjesa e preferuar e këngës, është interpretimi i Erës, ndërsa për të gjithë produksionin muzikor shfaqin rezerva.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here