E rëndë në Korçë, 50-vjeçari bie nga pema dhe humb jetën

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë. Një 50-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga qershia.

Ngjarja e rëndë, aksidentale ka ndodhur në fshatin Maliq.

Kliko per me shume info

Viktima është Agron Gjoni. Ai u trasportua në spital por nuk mundi tu mbijetojë plagëve të marra.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here