Djali i Inva Mulës, poston foton e rrallë: “Të dua mami!”

Kliko per me shume info

Sapo pamë postimin e ëmbël që Anthony Çako bëri sot për nënën e tij, menduam se do të ishte një ditë e veçantë, por jo.

Ditëlindja e sopranes shqiptare është si sot pas një muaji, pra në 27 qershor.

Kliko per me shume info

Dhe pikërisht në këtë ditë, një muaj para ditëlindjes, djali i saj ka publikuar një foto të veçantë nga fëmijëria.

Ai shfaqet në krahët e Inva Mulës dhe nuk besohet të jetë më shumë se 3 vjeç.

“Të dua mami”, shkruan Anthony në foton e ëmbël.

Epo për të shprehur dashurinë ndaj nënës nuk ke nevojë për një ditë të shënuar apo jo!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here