Tiranë, merr flakë restoranti në zonën e “21 Dhjetorit”

Kliko per me shume info

Një restorant është përfshirë nga flakët e zjarrit në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “21 Dhjetorit” pranë ish-parkut të autobusëve.

Kliko per me shume info

Tvklan.al ka publikuar pamjet e zjarrit që ka përfshirë biznesin.

Shkaqet janë të paqarta, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Drejt vendngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse për të bërë të mundur shuarjen e flakëve dhe për të zbuluar shkaqet.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here