Fatmir Xhafaj reagon për herë të parë ndaj protestës së opozitës

Kliko per me shume info

Ministri i Brendshem Fatmir Xhafaj ka reaguar per here te pare ne lidhje me protesten e opozites te mbajtur me 26 maj ne Tirane.

Ne nje postim te realizuar oret e fundit, Ministri Xhafaj shkruan ne twitter:

Kliko per me shume info

Vlerësim i veçantë e respekt për gjithë shërbimet e Policisë së Shtetit të angazhuar në sigurinë e mbarëvajtjen në tërësi të tubimit të opozitës.

Profesionalizmi dhe qetësia në përmbushjen e detyrave të ngarkuara në këtë rast: shenjë e respektit për ligjin dhe interesin qytetar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here