Tiranë, shuhet në aksident shefi i Njësisë Operacionale të Gardës shqiptare

Kliko per me shume info

Eshte ndare nga jeta pas nje aksidenti tragjik shefi i Njësisë Operacionale të Gardës së Republikës, Martin Nika.

Aksidenti eshte shenuar mbremjen e te enjtes prane Kryeministrise ne Tirane.

Kliko per me shume info

Viktima thuhet se sapo kishte kryer kontrollin e sherbimi te Gardes se Republikes. Ai ka qene kur eshte goditur nga nje automjet dhe nuk ka mundur dot t’i mbijetoje plageve te marra.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here