Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama shkarkon drejtorin e rëndësishem socialist

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar drejtorin e Inspektoratit të Punës në Berat, Shkëlqim Hadaj.

Shkarkimi i Hadaj vjen pas takimit të Ramës me banorët e Kuçovës gjatë turit të llogaridhënies, dhe ankesave të shumta të tyre.

Gjithashtu Rama ka paralajmëruar drejtoren e ISKSH, Anida Dhana.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet