Pa të brendshme në skenë, këngëtarja lë nam ndërsa e lë fustani në “baltë”(VIDEO)

Kliko per me shume info

Një këngëtare e muzikës pop u turpërua pasi veshja e saj e la në baltë duke i ekspozuar pjesët private ndaj ndaj turmës.

Jinny Jaa, 25 vjeç, po shfaqej në një festival në Prachinburi, Tajlandë, kur veshja e saj filloi të ngrihej dhe zbulonte se nuk mbante të brendshme.

Kliko per me shume info

Këngëtarja e muzikës pop u zemërua kur videoja u bë virale dhe pretendoi se ajo në të vërtetë kishte veshur mbathje dhe tha se ndriçimi e bëri atë të duket sikur ishte pa gjë./lajmifundit.al


loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here