Këngëtarja e famshme i jep fund karrierës muzikore: “Erdha në fund të udhëtimit tim…”

Kliko per me shume info

Këngëtarja e njohur amerikane Gwen Stefani duket se ka vendosur t’i japë fund karrierës së saj muzikore.

Ajo ka njoftuar se do largohet nga bota e artit për t’iu përkushtuar familjes dhe fëmijëve të saj, të cilët ia kanë nevojën më shumë se kurrë.

Kliko per me shume info

Në një intervistë, Gwen tha: “Jam në fund të udhëtimit tim si muzikante, kjo për shkak të moshës dhe sepse kam mbi 30 vjet në skenë. Ka qënë kohë fantastike që kam pasur mundësinë të mbaj koncerte në shumë vende.Por tani për shkak të rolit tim si nënë më duhet t’i jap fund.”

48-vjecarja shtoi sedo të realizojë edhe turneun e fundit për të përshëndetur ndjekësit dhe fansat e saj

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here