Eva Murati feston 23-vjetorin! Po Genari pse nuk është bashkë me të

Kliko per me shume info

Eva Murati feston sot ditëlindjen e saj të 23-të. Moderatorja simpatike është surprizuar në mesnatë nga një festë e organizuar nga miqtë e saj më të mirë. E emocionuar nga surpriza që i kanë organizuar Eva ka postuar disa foto dhe video edhe në profilin e saj në Instagram.

E rrethuar me tullumbace dhe me një kurorë në kokë, ajo duket si në princeshë e vërtetë. Mirëpo ajo që na ra në sy përsëri është fakti se në fotot e postuara nga Eva në Instagram nuk ishte i pranishëm i dashuri i saj, Genar Topalli.

Kliko per me shume info

Kujtojmë që vetëm pak kohë më parë u përfol se Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit janë ndarë. Mirëpo e kontaktuar nga “Iconstyle.al”, Eva i quajti këto lajme “fake news”, duke hedhur poshtë të gjithë dyshimet.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here