Rama i shmanget protestës së opozitës, ja cfarë do të bëjë të shtunën

Kliko per me shume info

Kryeministri Rama pritet te mos jete te shtunen ne Tirane gjate protestes se opozites. Top Channel mesoi se te premten dhe te shtunen kreu i Qeverise do te transferohet ne Qarkun e Beratit, ne kuader ta takimeve per llogaridhenien para qytetareve.

Lajmi behet i ditur nga burime prane Qeverise si dhe konfirmohet nga burime lokale ne Berat, ku institucionet vendore jane njoftuar per prezencen dhe takimet e Kryeministeit diten e shtune.

Kliko per me shume info

Kjo nuk perjashton gjithsesi qe Rama te ndryshoje mendje dhe te kthehet te shtunen ne Tirane, por deri mbremjen e sotme burimet konfirmojne se axhenda e Kryeminiatrit parashikon aktivitete ne Berat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here