Protesta e së shtunës, Basha tjetër mesazh për shqiptarët

Kliko per me shume info

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nëpërmjet një video të shkurtër ka ftuar sërish qytetarët shqiptarë që t’i bashkohen protestës së thirrur të shtunën në orën 11.00, para Kryeministrisë. Një protestë për t’i thënë po Evropës dhe jo qeverisë së drogës.

Postimi i plotë

Kliko per me shume info

Me paratë e krimit dhe të drogës ata po kapin ekonominë dhe drejtësinë duke na lënë të papunë dhe të varfër.

Nuk ka të ardhme për shqiptarët me krimin në pushtet.

Është në dorën tonë t-i largojmë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here