Opozita proteston të shtunën, por Rama largohet nga Tirana. Ja ku do jetë atë ditë

Kliko per me shume info

Këtë të shtunë ne oren 11:00, opozita ka lajmëruar dhe ka marrë leje për protestë, ku do te kerkoje doreheqjen e ministrit te Brendshem Fatmir Xhafaj.

Por kryeministri Edi Rama duket se nuk do e shohë nga zyra e Kryeministrisë kete proteste.

Kliko per me shume info

Mësohet se në fundjavë Rama do të jetë në Berat.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here