Ja ku po i kalon Adelina Tahiri ditët e fundit të shtatzënisë

Kliko per me shume info

Këngëtarja Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, që është një djalë. Gjatë gjithë shtatzënisë, bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov është kujdesur deri në detajin e fundit, për ta mbajtur si princeshë këngëtaren. Në profilin e saj në “Instagram”, Adelina ka publikuar dhuratat luksoze që ka marrë nga partneri i saj.

 

Kliko per me shume info

Por ditët e fundit të shtatzënisë, këngëtarja duket se ka vendosur t’i kalojë buzë detit. Në këto pushime, me siguri është pranë edhe bashkëshorti i saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here