Shiu nuk di të largohet, si pritet të jetë moti për ditën e sotme

Kliko per me shume info

E mërkura sjell reshjet e shiut, të cilat do të jenë të pranishme thuajse gjatë gjithë ditës.

Kliko per me shume info

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak reshjet do të përfshijnë të gjithë vendin, ndërkohë që do të kemi edhe shtrëngata dhe stuhi, të cilat do të kenë karakter lokal.

Temperaturat nuk do të kenë ndryshime të ndjeshme. Ato do të shkojnë nga 12 në vlerat e tyre minimale, në zonat malore deri në 26 gradë në vlerat e tyre maksimale, në zonat bregdetare. Sipas sinoptikanëve gjatë muajit maj, moti  do të jetë i pa qëndryshëm.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here