Sapo erdhi në jetë fëmija i Emina Cunmulajt

Kliko per me shume info

Emina Cunmulaj ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë ditën e djeshme.

Modelja me origjinë shqiptarë është bërë nënë e një vajze, të cilën e ka pagëzuar me emrin Mia Soraya Nazarian. Ishte vetë modelja, e cila bëri të ditur lajmin përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

Kliko per me shume info

“Kush e sundon botën? Vajzat!! Mirëserdhe vajzë e vogël” –shkruan Emina.

 

Emina dhe bashkëshorti i saj e lanë surprizë gjininë e fëmijës.

“Nuk e dimë gjininë. Unë dhe bashkëshorti kemi vendosur që ta mësojmë këtë ditën që do të lindë. Nuk është aq e thjeshtë por për ne e rëndësishme është që të jetë fëmijë i shëndetshëm.”- është shprehur më herët Emina.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here