Lesbikja më e famshme në Shqipëri prezanton të dashurën

Kliko per me shume info

Xheni Karaj është ndër të parat femra shqiptare që ka shpallur homoseksualitetin e saj. Ajo ka thënë prej kohësh që pëlqen femrat dhe ,mbron të drejtat e LGBT-së.

Kliko per me shume info

Mirëpo, në ndryshim nga Kristi Pinderi, i cili ka treguar prej kohësh cili është partneri i tij dhe ka ikur jashtë vendit të jetojë me të, deri më tani Xheni ishte treguar tepër e kujdesur për jetën private.

 

Sëfundmi ajo është fotografuar duke shkëmbyer puthje të nxehta e plotë pasion me të dashurën, identitetin e së cilës nuk e ka bërë të ditur.

 

Në fund të fundit, ç’të keqe ka të dashurosh?

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here