Vajza e këngëtarit të njohur, duket mahnitëse

Kliko per me shume info

Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në rrjetet sociale dhe si e tillë shpesh provokon ndjekësit me foto ‘hot’.

 

Kliko per me shume info

Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur Sabian, para pak orësh ka publikuar një foto ku duket e veshur me një trupore dhe xhinse, por xhinset janë të ulura aq sa për të treguar të pasmet e saj seksi.

 

“Më lini të jem e drejtë për një minutë” – shkruan Keisi në mbishkrimin e fotos së publikuar.

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here