Pas arrestimit të “Sarp dhe Merxhan”, gjenden provat tronditëse në shtëpitë e tyre

Kliko per me shume info

Lajmi se dy aktorët e njohur nga Turqia, Çagatay Ulusoy dhe Gizem Karaca u kapën me drogë bëri bujë në të gjitha mediat pak ditë më parë.

 

Kliko per me shume info

Dyshja e njohur ishin përfshirë në një rrjet trafikantësh droge dhe gjithçka u zbulua nga telefonatat  e tyre.

Pasi policia ka kontrolluar banesat e tyre ka gjetur lloje të ndryshme drogash si pilula, shiringa dhe makineri për përpunimin e tyre.

Gizem i ka mohuar të gjitha provat e gjetura në shtëpinë e saj, megjithatë ata të dy do të dënohen me 4 vjet e 2 muaj burg për trafikim të lëndëve narkotike.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here