Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Audio-përgjimi i Xhafajt, Manjani: Ndaj gazetarit po bëhen sulme gati mafioze

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani në Ora News, thotë se sulmi ndaj gazetarit që përgjoi vëllain e ministrit të Brendshëm, është gati mafioz.

Manjani: Gazetari nuk ka bërë asnjë shkelje, nuk ka shkelur asnjë ligj. Pentitot çfarë janë? Shkohet në prokurori dhe zbulohet rast pas rasti. I gjithë sulmi ndaj gazetarit, është i ndyrë, një sulm gati gati mafioz.

Nuk është çështja media gazetari dhe qeveria, qeverisemi nga një njeri që urren çdo njeri që flet. Kemi një njeri që është i sëmurë nga fjala e lirë. Unë jam shkarkuar nga detyra se kam folur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.