Elvana Gjata dhe e dashura e Florit, në të njëjtën festë

Kliko per me shume info

“Mirëserdhe në botën tonë Bella”! Kështu uruan disa nga emrat më të njohur të shoWbiz-it shqiptar, për ardhjen në jetë të vajzës së Valdrin Sahitit dhe Edita Ramadanit gjatë festës së organizuar për të.

 

Kliko per me shume info

Bella lindi më 10 prill të këtij viti dhe prindërit e saj vendosën që të mblidhnin shoqërinë në oborrin e vilës së tyre, për të kërcyer, kënduar dhe për të pirë.

 

Mes tyre mund të dalloni Nora Istrefin, Elvana Gjatën, Julka Gramon me DJ Andi.

 

 

Por një nga detajet që ra në sy ishte prezenca e dy emrave të njohur të ekranit shqiptar, të cilat nuk kanë kontakte me njëra-tjetrën, Elvana Gjata dhe Liberta Spahiu.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here