Zhduket pa lënë gjurmë i riu nga Vlora

Kliko per me shume info

Ndërsa mësohet se i ka thënë nënës se do të shkoj në spital, pasi kam probleme me kurrizin dhe do të vizitohem.

Çela në momentin që është larguar nga banesa ka lënë një letër për familjen dhe të fejuarën, ndërsa nënës i ka thënë se do të shkoj në spital, pasi kam probleme me kurrizin dhe do të vizitohem.

Kliko per me shume info

Në letër shkruhej ‘Po iki përgjithmonë nga shtëpia, po iki jashtë Shqipërisë, mos më kërkoni më, iu uroj gjithë të mirat’.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here