“Rama ka nënshtruar Lulin e vogël, por jo shqiptarët”, Balla publikon videon e Monika Kryemadhit

Kliko per me shume info

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka publikuar një video të kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi.

Në video shfaqet Kryemadhi në një nga takimet elektorale, para se të bëhej aleate me kreun e PD-së Lulzim Basha, duke e quajtur kreun e PD-së “Luli i vogël”, dhe duke e akuzuar se nënshtrohet nga kryeministri Rama.

Kliko per me shume info

Sakaq, Balla u bën thirrje demokratëve të ndershëm që mos gënjehen.”Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni”- shkruan Balla krahas videos.

Demokratë të ndershëm, mos u gënjeni!!!

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps) on

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here