Luana s’i ndal aktivitetet humanitare

Kliko per me shume info

Marina dhe Luana, dy motrat bukuroshe, kanë qenë gjithnjë në vëmendje të publikut.

Së fundmi motrat Vjollca janë kanë kaluar një eksperincë shumë interesante dhe bamirëse njëkohësisht duke takuar fëmijët jetim në Kuvendin e Shqipërisë.

Kliko per me shume info

“Nje eksperience fanstastike sot ne Parlamentin e Shqiperise ne mbeshtetje te femijeve jetim. Jane aq te mrekullueshem sa pafajesia e tyre. Zoti i bekofte!!! Zeri i tyre duhet te degjohet patjeter.” ka shkruar ajo.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here