“I dola para nuses së djalit me mbathje”, Bujar Qamili rrëfen momentin e sikletshëm

Kliko per me shume info

Ai është ndër këngëtarët më të famshëm në Shqipëri, dhe me një karrierë të gjatë në muzikë.

Këngëtari Bujar Qamili ishte dje i ftuar në emisionin “Thumb”, dhe si asnjëherë më parë dha një intervistë pa “dorashka” fare.

Kliko per me shume info

Sakaq, ka treguar dhe një moment tepër të sikletshëm që ka përjetuar me nusen e djalit: “Javën e parë nusja dhe djali na qëndruan në shtëpi. U çova natën të shkoja në tualet po tani përtova t’i vishja pantallonat, 2 minuta ja ku e kisha tualetin. Sa do shkoja për në tualet u hap dera dhe doli nusja. U rrëzova dhe desh theva qafën. Që atë ditë u them shkoni shikoni punën tuaj se është më mirë. Nusen e dua fort, asaj i ka rënë sëpata në mjaltë. Shih çfarë vjehrri ka”,  tha Bujari.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here