Rrëfehet këngëtarja e famshme:” Në fillimet e mia më kërkuan të humbja peshë”

Ajo njihet për muzikën e saj, por edhe për format e saj bombastike.

Por Jennifer Lopez ka zbuluar se në hapat e para  të karrierës së saj i kishin kërkuar të humbë në peshë.

Kliko per me shume info

 

Duke folur për “InStyle”, 48-vjeçarja tha se asaj i kishin kërkuar që të humbiste disa kilogramë nga trupi i saj me forma, megjithatë ajo refuzoi të dëgjonte kritikët, pasi e donte trupin e saj ashtu siç e kishte.

 

 

” Mora shumë kritika nga njerëzit e industrisë. Ata më thonin, të humbisja peshë ose nuk kisha shance të futesha në televizion” – tha këngëtarja.

“Por unë nuk shihja asgjë të gabuar në trupin tim dhe akoma nuk shoh” – shtoi ajo më tej.

Ylli falenderon familjen e saj, në veçanti të ëmën dhe gjyshen të cilat e edukuan ta donte trupin e saj ashtu siç e kishte.

loading...