Gjyshja e Gentës së BB do t’ju shkrijë së qeshuri

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi u përfshi në një lum komentesh për shkak të disa fotove intime, që publikoi nga dhoma e një hoteli pak ditë më parë. Në mërzitje e sipër, ajo deklaroi se do ta mbyllte llogarinë e saj në “Instagram”.

Por Genta, jo vetëm që është në “Instagram”, por edhe ka postuar një video me gjyshen e saj, duke argëtuar ndjekësit. Në video, ajo pyet gjyshen nëse ajo është mbesa më e bukur, por i vetmi hall që ka gjyshja për të është të gjej një partner dhe të zhvendoset në Tiranë.Hë gjej një burrë andej dhe rri në Tiranë” – i thotë gjyshja. Por Genta, shprehet se nuk ka ndërmend ta lërë vetëm.

Kliko per me shume info
loading...