Aktori ofrohet të shoqërojë Meghan Markle në altar

Kliko per me shume info

Heroi është mes nesh! Në mes të dramës së familjes së Meghan Markle për dasmën mbretërore, aktori hollywoodian është vetëofruar të shoqërojë në altar aktoren. I ftuar në emisionin “The today show”, John Sina tha se vetëm ai mund ta bëjë mirë këtë punë dhe të gjithë do të jenë të lumtur, disa javë pasi anulloi dasmën e tij.

 

Kliko per me shume info

“Mund të ngjitem në avjon dhe për disa minuta jam atje. Jam vetëm një telefonatë larg” –shprehet me humor aktori.

 

Babai i Meghan, Thomas Markle Sr. nuk mudn të jetë pjesë e dasmës mbretëore sepse duhet t’i nënshtrohet një operacioni në zemër. Tashmë nuk dihet se kush do e shoqërojë aktoren në altar,madje në Britaninë e Madhe janë vendosur baste në lidhje me të.

 

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here