Zonja e Parë në gjendje të rëndë shëndetësore, refuzon të marrë mjekimet

0

Lajmi se ish-Zonja e Parë e Amerikës, nënë e gjashtë fëmijëve Barbara Bush është në gjendje të rëndë shëndetësore, ka marrë dhenë.
Sipas mediave të huaja, 92 vjeçarja nuk pranon asnjë mjekim të ardhur nga qendrat shëndetësore, ndërsa ka kërkuar vetëm pak qetësi .

Familjarët mësohet se po i rrinë mjaft pranë, ndërsa bashkëshortja e George H. Bush raportohet se nuk arrin dot më të komunikojë me ta.
Barbara Bush është gjithashtu nëna e ish-Presidentit George W. Bush dhe ish-Guvernatorit të Floridës, Jeb Bush.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.