Tifozet seksi të Kombëtares vendosin në siklet trajnerin brazilian: A të pëlqen…

0

Dy tifozet speciale të kombëtares shqiptare në “Euro 2016”, Irid Oksa dhe Rike Roci kanë qenë të ftuara në emisionin “Procesi Sportiv” në Top-Channel.

Kliko per me shume info

Gjatë emisionit, ato kanë vënë në siklet trajnerin brazilian të Tiranës, Ze Marian i cili gjithashtu ishte i ftuar në panel.

Irid Oksa pyeti Ze Marian se çfarë mendimi ka ai për vajzat shqiptare, duke e lënë këtë të fundit pa fjalë.

Gjithsesi, ai u përgjigj: “Nuk di çfarë të them”

Në këtë moment, ishte Rike që iu kthye shoqes së saj:

Çfarë mendimi të japë Ze Maria? Ai është i martuar”
Ky moment ka shkaktuar të qeshura pafund në emision, por i vetmi që nuk është ndjerë mirë ishte pikërisht braziliani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.