“Skifterat” aksion në Golem, u grabisinin turistëve makinat luksoze

0

Grabitësit shqiptarë dukets e kanë marrë një fushate te re ne prag te hapjes se sezonit turistik ne vend. Policia ne komunikaten e saj ben me dije se dy shtetas të huaj janë grabitur mbrëmjen e djeshme në Golem.

Sipas policise mesohet se se grabitësit kanë arritur të vjedhin një sasi eurosh, lekësh si dhe dy automjete tip “Porsche” dhe “BWM”.

Kliko per me shume info

“Më datë 12.04.2018, gjatë natës, në Golem, në banesë, shtetasve anglez dhe gjerman CH.G dhe M.M, vjeç 50 e 52, u kanë vjedhur mjetet tip “Porche”, e tip “BMV”, si dhe një sasi eurosh dhe lekësh.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve”, thuhet ne komunikate.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.