Si është të jesh pasagjer me Noizyn? E tregon reagimi i miqve të tij

0

Noizy njihet si reperi shqiptar i cili përveç makinave luksoze njihet edhe për shpejtësinë në të udhëtuar.

Kliko per me shume info

Ai numëron 3 Ferrari dhe makina të tjera luksoze, ndërsa shquhet për koleksionimin e makinave të shtrenjta.

31-vjeçari madje u ka vënë edhe emra mjeetve të tij.

Disa kohë më parë ai bëri një video live me të ëmën, teksa udhëtonte me shpejtësi.

Madje reagimi i nënës së tij bëri të qeshnin shumë fansa të tij.

Ajo dëgjohej tek i thoshte:

Eeeeej… uaaa po e prish makinën! Je në terezi ti ore se na e çove tensionin… Në hipsha më me ty unë… Kështu bëhet e keqja për Zotin! Uaaaaaa… o Rigeeeels mos… Ç’më bëre sot ti mua!”

Ndërsa këtë eksperiencë të frikshme e kanë provuar edhe dy miqtë e tij. Fillimisht Florian Markun dhe më pas edhe Leonel Boçin. Reagimet e tyre tregojnë se të jesh pasagjer i Noizyt në Ferrarin e tij, do të thotë të provosh jo vetëm adrenalinë, por edhe frikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.