“Shtëpi pa qira në këmbim të seksit”/Babai i 4-fëmijëve ofertë “të çmendur” për gratë e interesuara

0

Një baba i katër fëmijëve ka pranuar të lejojë që gratë të qëndrojnë në shtëpin e tij pa qira, në këmbim të favoreve seksuale në atë që njihet si një ‘marrëveshje miqsh me përfitime’.

Simon * u shfaq në emisionin “This Morning” të martën, ku ai i shpjegoi Philip Schofield se ai u ofron grave një çati mbi kokën e tyre, si dhe një frigorifer plotësisht të mbushur në këmbim të seksit të rregullt, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Pronari i shtëpisë, i cili nxjerr njoftine në faqen on line të internetit Craigslist, beson se nuk ka asgjë të keqe me marrëveshjet e tilla për sa kohë që ato janë konsensuale. Ai thotë se ka bum kërkesash nga 16-17 vjeçare por nuk është u interesuar./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.