Pornostarja jep këshillat: Si të rrisni… dhe sa zgjat seksi

0

Nëse do të donit të pyesnit një njeri për të marrë këshilla seksi, kush do të ishte ai? Me siguri që nuk do të zhgënjeheni nëse do t’ju themi se këtë herë këshillat do t’i marrim nga pornostarja Mia Khalifa.

Kliko per me shume info

Në një interviste për Men’s Health ajo ka treguar disa sekrete të vogla dhe ka ndarë eksperiencën e saj me meshkujt e jo vetëm. Më poshtë gjeni disa nga pyetjet më interesante, të cilave iu është përgjigjur Mia.

Ku ndodhet Pika G? – Pika G ndodhet në fillim të murit vaginal, mes hapjes dhe qafës së mitrës. Do ta kuptoni që po e prekni, kur të ndieni sikur po prekni një sipërfaqe pak më të ashpër, si sipërfaqja e një arre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.